Єдність навчання та наукових досліджень: аспекти права та політології

24.05.2023

2023 єдність навчання і наукових досліджень 1 200 x 100Відбулося пленарне засідання щорічної звітно-наукової конференції викладачів, докторантів та аспірантів за підсумками наукових досліджень у 2022 році у Навчально-науковому інституті права та політології. На початку конференції до її учасників звернувся Павло Горінов, в.о. директора Інституту, к.ю.н., доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, який побажав учасникам цікавих доповідей і змістовних дискусій. Необхідно зауважити, що УДУ імені Михайла Драгоманова завжди славився своїм високим рівнем наукових досліджень та академічною спільнотою, що прагне до досягнення нових вершин знання. Ця подія стала справжнім сплавом наукових доповідей, плідних дискусій та зустрічей, підкреслюючи принцип єдності навчання та наукових досліджень як основного девізу університету.
2023 єдність навчання і наукових досліджень 2 200 x 89Конференція привернула увагу багатьох співробітників Інституту, які бажали поширити свої наукові дослідження. Різноманітна тематика доповідей засвідчила широкий спектр наукових напрямків, якими займаються викладачі ННІ права та політології. Зокрема, особливу увагу було приділено наслідкам російського вторгнення на територію України, реставрації історичної та культурної спадщини, а також розвитку економіки, інновацій та суспільного потенціалу нашої країни. Професорсько-викладацький склад ННІ права та політології вразив усіх присутніх професійним підходом до проведення досліджень. Вони презентували результати своїх робіт, розкриваючи нові аспекти юридичних та політичних наук. Не менш важливим було обговорення питань економічного, інноваційного та суспільного розвитку України. Дослідники представили нові підходи до проблем сталого економічного зростання, розвитку інноваційних технологій та реформування суспільства з правової та політичної точок зору.