Закриття всеукраїнської олімпіади з політології

15.04.2011

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 ІМЕНІ М.П ДРАГОМАНОВА
 ІНСТИТУТ ПОЛІТОЛОГІЙ ТА ПРАВА

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ПОЛІТОЛОГІЯ»

13-15 квітня 2011 року в Інституті політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудеться ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Політологія».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

І місце – Борисову Ірину Миколаївну (Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, 3 курс)
ІІ місце – Бреус Сергія Михайловича (Національна академія внутрішніх справ, 3 курс.)
- Назарова Миколу Сергійовича (Сумський державний університет, 4 курс.)
ІІІ місце – Пінчук Діану Миколаївну (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2 курс.)
- Пріндин Юліану Мирославівну (Університет банківська справа Національного банку України, 3 курс.)
- Радчич Северина Олеговича (Київський національний технічний університет України, «Київський політехнічний інститут», 2 курс.)

13 - 15 квітня на базі Інституту політології та права відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни „Політологія”. До участі в олімпіаді прибули  69 студентів із 43 вищих навчальних закладів України. Зареєстровані команди з Києва, Бердянська, Одеси, Миколаєва, Ялти, Севастополя, Черкас, Вінниці, Луцьку, Рівного, Сум, Дрогобича, Львова, Тернополя, Кам'янець-Подільського, Умані, Переяслав-Хмельницького, Ніжина, Кременчука, Донецьку, Дніпропетровська, Харкова, Луганську та Запоріжжя.
Компетентне журі на чолі з доктором політичних наук, професором, академіком політичних наук України Ольгою Володимирівною Бабкіною відмітили спеціальними дипломами:
-    Боголюб Євгенію Ігорівну (Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського, 3 курс.) - за творчий підхід у виконанні конкурсних завдань;
-    Кудрявцеву Тетяну Вікторівну (ДВНЗ Національний гірничий університет, 3 курс.) - за оригінальність мислення під час виконання конкурсних завдань;
-    Літвінцева Миколу Юрійовича (Бердянський державний педагогічний університет, 5 курс.) - за самостійність мислення під час виконання конкурсних завдань;
-    Глуговського Віталія Петровича (Кам’янець-Подільський Національний університет імені Івана Огієнка,  6 курс.) та Петриків Володимира Івановича (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, 3 курс.) - за  системність та логічність викладу думок під час виконання завдань;
-    Боюнець Юлію Олександрівну та Шевченко Дар’ю Євгенівну (Харківський державний університет харчування та торгівлі, 4 курс.) - за найкращий результат команди вищого навчального закладу.