22.06.2011

22 червня 2011 року о 12 годині в аудиторії 9-7, у гуманітарному корпусі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ, вул. Тургенівська 8/14, 9-й поверх) розпочне роботу Круглий стіл «Суверенна Україна і її Основний закон: до 20-ї річниці проголошення Незалежності та 15-ї річниці прийняття Конституції України». Метою проведення Круглого столу є обговорення актуальних теоретичних та практичних проблем правових, соціальних та політичних перетворень в Україні 1991-2011 рр. Організаторами круглого столу є: Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова, Центр правової освіти і науки, громадська організація «Феміда». У роботі круглого столу братимуть участь провідні українські вчені, політики і політологи, юристи, представники професорсько-викладацького складу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Конституційне право та конституціоналізм тісно пов’язані з політичним середовищем країни, тому заявлена проблематика набуває особливої гостроти в контексті змін, які відбуваються у політичній системі сучасної держави. Започатковані в Україні реформи презентуються Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України, більшістю Верховної Ради, не як короткочасні дії пов’язані тільки з формальними, уточнюючими змінами до Конституції України, чи впорядкуванням окремих ланок економіки – а як складний і поетапний процес принципових правових, політичних, структурних та інституційних змін та механізмів їх реалізації. Сприяти теоретичному осмисленню цих процесів, аналізу особливостей їх здійснення в Україні, покликане засідання Круглого столу.

Запрошуємо до участі в роботі Круглого столу!