Форум асоціації ректорів педагогічних університетів Європи

15-17.09.2011

15-17 вересня 2011 р. у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова проходив Європейський Форум ректорів педагогічних університетів. До вишу з’їхалися делегації з 11 країн Європи. Понад 30 очільників вітчизняних педагогічних університетів з усіх куточків України (Ніжин, Миколаїв, Ужгород, Луцьк, Одеса, Переяслав-Хмельницький, Тернопіль, Суми, Черкаси, Луганськ, Глухів, Ізмаїл, Житомир, Херсон, Мелітополь, Чернігів, Умань, Рівне, Дрогобич, Кіровоград, Вінниця та ін.) приєдналися до участі у Форумі. Президентом Асоціації одноголосно обрано лідера серед ректорів педагогічних університетів, достойного учня Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка. На урочистому засіданні також були присутні студенті 1-5 курсів Інституту політології та права.