Нова кафедра

3.11.2011

alt

Національний педагогічний університет щоразу збільшує можливості навчання для своїх студентів. Кроком до реалізації таких стратегічних планів стало відкриття в університеті 3 листопада 2011 р. кафедри освітньої політики, що готуватиме фахівців у цій галузі. Урочисту стрічку перерізали ректор нашого Університету Віктор Петрович Андрущенко та завідувач новоствореної кафедри, доктор філософських наук, професор Євген Миколайович Суліма. За словами Віктора Петровича, така структура в університеті – результат втілення кількох ідей щодо розвитку освітньої політики в Україні. До того ж на молодий талановитий колектив кафедри покладається велика відповідальність за організацію роботи, підготовку навчально-методичних матеріалів.

alt

Енергійний завідувач молодої кафедри відразу ж по відкритті взявся за роботу та люб’язно запросив колег зайняти свої службові місця. Затишна аудиторія на чотирнадцятому поверсі гуманітарного корпусу НПУ ожила й активно включилася у навчальний процес.