День науки 2023

20.05.2023

2023 день науки 200 x 113Шановні колеги! З найщирішими почуттями радості та поваги, дирекція Навчально-наукового інституту права та політології вітає вас зі святом науки! Сьогодні ми збираємося разом, злиті у спільному пошуку знань та розуміння, щоб вшанувати досягнення науки. Але в цей особливий день, ми не можемо ігнорувати складне геополітичне положення, з яким стикається наша країна. Україна переживає випробування війни з російським агресором, що ставить перед нами виклики та завдання, вимагаючи глибоких аналізів, нових підходів і прогресивних рішень. У такий час, наука має особливу роль у формуванні інтелектуальної зброї, що дає нам силу та мудрість боротися з викликами, які постають перед нашою державою. Ми вдячні всім науковцям, викладачам та дослідникам, які присвячують своє життя розумінню світу, аналізу проблем та пошуку відповідей. Ваші внески у право та політологію, ваші відкриття та інновації, стимулюють нас до подальших зусиль, щоб розширювати межі знання та розвивати нашу наукову спільноту. Сьогодні, коли навчання і дослідження мають свої виклики через обмеження та нестабільність, ми пишаємося вашою витривалістю, талантом та пристрастю до науки. Ви є прикладом важливості незламності та наукової солідарності. Нехай наша наукова спільнота стане міцнішою, а наші дослідження — ще більш значущими. Нехай кожен крок, який ми робимо вперед, принесе нові відкриття та інновації, що впливають на нашу державу та світ навколо нас. Вітаємо вас з Днем науки, шановні колеги! Нехай ваш внесок у розвиток науки та сприяння нашій країні буде завжди цінуватися і вдячно вшановуватися. Разом ми зможемо подолати виклики та досягти нових вершин знання!

Дирекція Навчально-наукового інституту права та політології