День прапора 2023

23.08.2023

2023 день прапораСьогодні, святкуючи День державного прапора України, ми об'єднані не лише кольорами нашого прапора, але й силою нашого національного духу. Цей день — не лише свято символу, це свято нашої гордості, волі і незалежності.

Цей день для нас несе особливий сенс та відповідальність, оскільки ми свідомі, що війна триває на нашій землі, і наш символ є символом сили та спільної боротьби.
Попри випробування та виклики, які ми зустрічаємо, наша віра в майбутнє України лишається незмінною та надзвичайно міцною.
Шануємо кожного героя, який встає на захист нашої незалежності. Ми об'єднуємося в молитвах за мир і в надії на краще майбутнє.
Наш інститут, як і вся Україна, продовжує боротьбу, навчаючи молодь, досліджуючи правові питання, і вносячи свій внесок у становлення сильної держави.
Нехай наш прапор завжди має силу символізувати нашу єдність та бажання жити у вільній, справедливій та мирній країні. Ми разом, і разом ми здатні до великих звершень!

З найкращими побажаннями в цей особливий день —
дирекція Навчально-наукового інституту права та політології