"Інформаційні війни"

5.10.2011

5 жовтня студенти Інституту політології та права спеціальності «Політологія» були присутні на прес-конференції на тему: "Інформаційні війни як складова перерозподілу власності в Україні", яка відбулася в Укрінформі. Організатор - кафедра політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України.

У заході взяли участь: доцент кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Саух, доцент кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України Ігор Рейтерович, завідувач кафедрою політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України Сергій Телешун, керівник центру дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України Андрій Журавльов, секретар київської міської організації "Спілки юристів України" Володимир Заяць, заступник голови громадської ради при Міністерстві юстиції України Володимир Крейденко та інші. Під час прес-конференції відбулася презентація нової збірки під назвою « Конституція України: Зміни чи нова редакція: матеріали круглого столу, присвяченого 15-й річниці прийняття Конституції України» та навчального посібника «Основи публічної політики та управління».