Навчатися до бібліотеки

12.10.2021

2021 екскурсія до бібліотеки 1В рамках вивчення навчального курсу «Правові дослідження, аналіз та письмо» 12 жовтня 2021 року об 11 годині відбулася екскурсія студентів 1 курсу спеціальності «Право» до наукової бібліотеки НПУ імені М. П. Драгоманова, що знаходиться у центральному корпусі університету. Супроводжувала студентів лектор дисципліни, професор Токарчук Ольга Володимирівна.
2021 екскурсія до бібліотеки 2Спеціально для студентів працівники бібліотеки розповіли про історію будинку – архітектурної пам’ятки, в якій вона розташована, про нелегкий і тернистий шлях її становлення. Майбутніх правників також познайомили з правилами користування фондами бібліотеки й провели в найпотаємніші куточки скарбниці неосяжних знань, розповіли, як саме орієнтуватися при пошуку потрібної літератури. Впродовж заходу студенти побували у читальній залі, побачили неймовірну колекцію рідкісних видань, почули про секрети зберігання та підтримання книг в ідеальному стані. Не забули зробити й традиційне фото в магістерській мантії. Завідувачі бібліотеки подейкують, що саме такий обряд приносить удачу майбутнім фахівцям. Наприкінці здобувачі знань відвідали книгосховище, яке справило найбільше враження, адже такій кількості книг, журналів, підручників та різноманітних довідників можна було лише позаздрити. Власне, усі були приємно здивовані та задоволені такою подорожжю, а, найголовніше, вона подарувала студентам цінний досвід та навички, які обов'язково стануть їм у нагоді.