Відкрита лекція Сергія Прилипка до Дня юриста

8.10.2021

2021 лекція Прилипко 1 200 x 150У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, на базі соціально-правового факультету, за участі Навчально-наукового центру прав і безпеки людини в інформаційному суспільстві, Інформаційно-просвітницького центру з прав людини відбулася відкрита лекція доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата державної премії України Сергія Миколайовича Прилипка. Хоча, лекція була присвячена окремим аспектам трудового права, проте промовець вміло застосовував знання і з інших галузей права для роз’яснення окремих аспектів забезпечення трудових прав людини. Лекцію відвідали студенти другого та третього курсів спеціальності «Право».