Студентський актив

Солодкий день юриста

8.10.2014

Torty 2014 titul 200 x 150Студенти і викладачі Інституту політології та права відсвяткували своє професійне свято - День юриста. Студентський актив Інституту привітав студентську громаду і колектив викладачів солодким подарунком – конкурсом тортів. Кулінарні дива були виконані у формі різноманітних символів правової науки і дивували не лише смаком, а і виглядом. Студентській молоді вдалося хоч ненадовго зробити солодкою і приємною серйозну, а іноді таку гірку, працю правника. Дирекція Інституту політології та права висловлює щиру вдячність активістам Інституту і вітає усіх колег зі святом!

Фотогалерея

Усі кулінарні шедеври порадували жюрі конкурсу і виглядом і смаком, але все ж довелося розподіляти призові місця.
Перше місце посіли кулінарні дива 14 Пол, 42 і 43 П груп.
На другому місці заслужено опинилися результати кулінарно-правової творчості 12, 13 і 22 П груп.
Третє місце розділили між собою творіння 23, 31, 32, 33, 51 П і 52 МП, а також 24, 34, 35, 44, 45 Пол груп.