Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

Студентський актив

2.12.2020

 

2020 debut titul 200 x 150Ось і відбувся «Дебют першокурсника» онлайн -2020.
Це був найособливіший дебют за всю історію його проведення. Першокурсники проявили себе творчими, креативними, показали всі свої таланти. Відеоролики були веселими, чутливими і неймовірно захопливими, що викликало позитивні емоції у всіх присутніх.
Ведучими заходу були - Безпалюк Ірина та Кравченко Юрій. Всі виступи оцінювало вельмишановне журі під головуванням декана факультету політології та права, доктора історичних наук, професора Богдана Івановича Андрусишина, у складі журі також були Бабкіна Ольга Володимирівна – завідувач кафедри політичних наук, доктор політичних наук, професор; Дмитренко Степан Петрович – кандидат політичних наук, професор кафедри публічного управління на міжнародних відносин; Бабич Роман - голова студентського парламенту факультету політології та права; Однорог Ірина - в. о. голови студентського профкому факультету політології та права; Коржук Анастасія - в.о. голови студентського наукового товариства імені Григорія Волинки.
Перемогу здобула 13-П група, срібним призером стала 14+15-Пол групи, бронзовим призером стала 11-П група, і 4-те місце здобула 12-П група.
Професорсько-викладацький склад факультету, деканат та студенти щиро вітають юних першокурсників із нагородами та бажають творчої енергії, невичерпного натхнення, а в подальшому – щедрих творчих ужинків!

Фотогалерея...

2.12.2020

 

2020 дебют першокурсника 200 x 133Шановні студенти, співробітники і гості факультету політології та права, маємо честь запросити Вас на конкурс-концерт «Дебют першокурсника 2020» який відбудеться другого грудня о шістнадцятій годині (16:00). Через запроваджені урядом Україні карантинні обмеження захід пройде у незвичному, дистанційному форматі і буде організований за допомогу інформаційно-комунікаційних технологій. Сучасним викликам - сучасну відповідь, а карантин і самоізоляція, ще не привід не розкривати свої творчі таланти! Запрошуємо усіх до участі!

Захід буде організовано на основі додатку Google Meet у формі відеоконференції. Приєднатися до відеоконференції можна за посиланням: meet.google.com/apy-rwsk-jrw
Прохання для усіх глядачів вимикати свої мікрофони аби уникнути фонового шуму.

5.11.2020

 

На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися вибори до студентського парламенту. За їх результатами головою студентського парламенту Факультету обрано студента 24 Пол групи спеціальності «Політологія» Бабича Романа Олександровича. Студенти і співробітники Факультету вітають Романа Олександровича з обранням і зичать йому професійних успіхів і звершень.

7.10.2020 

 

Студентська виборча комісія Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова повідомляє що у середу, 7 жовтня, о 14:00 відбудеться Конференція студентів Університету. У зв’язку з карантинними обмеженнями запровадженими Кабінетом Міністрів України Конференція пройде дистанційно, із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, а саме сервісу Google Meet.

30.03.2020

 

2020 прект політоLогічне 200 x 200Студентами спеціальності «Політологія» факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова створено і запущено в соціальних мережах власний онлайн-проєкт «ПолітоLогічне».
Студенти-політологи НПУ імені М. П. Драгоманова стверджують, що «ПолітоLогічне» - проєкт, що стане затишним куточком для кожного закоханого у політологію сердечка. І навіть для тих, у кого з нею «все складно».
«Ми не винаходимо велосипеди, лише:
 - озброюємо необхідною та актуальною інформацією;
 - пишемо про те, що цікаво самим. І те, що точно цікавитиме вас;
 - боремося з кліше «ти ж майбутній депутат»;
 - допомагаємо у наукових пошуках;
 - розуміємо як інколи складно бути політологом;
 - згуртовуємо політологічну спільноту.
Пам'ятай, політологія складна лише для тих, хто не хоче робити її простою.
Долучайся, потеревенимо…»


Сторінка проєкту у Facebook

   

Хто на сайті?  

На сайті 263 гостя та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

p1250226.jpg
   

Авторизація