Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

Таланти факультету

15.04.2015

 

Свято руху та краси Грамоти 200 x 150У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулося Свято «Руху краси та здоров’я». В заході взяли участь також студенти Інституту політології та права. Студентки Інституту виступали у третьому блоці святкового заходу, у збірній команді, спільно з Інститутами соціології, психології та управління, економіки та менеджменту і корекційної педагогіки та психології з обов’язковою програмою «Смерека», а також з довільною програмою у показових виступах. За рішенням жюрі конкурсу студенти Інституту політології та права посіли призові місця в різних номінаціях.

14.12.2011


Так довго чекали, і дочекалися, так довго готувались - і показали все на що здатні!!!
 Неймовірне дійство пройшло днями в спортивному комплексі НПУ імені М.П. Драгоманова. Довгоочікуване свято зими для всього студентства і викладачів нашого університету подарувало море позитиву, заряд енергії та неймовірну кількість щирих посмішок усім присутнім.

alt

Варто виразити вдячність організаторам дійства, адже атмосфера свята була дивовижною, а все тому, що наближається велике Свято - День Святого Миколая і участь у заході за традицією взяля малеча, дітки, що так уміло дарують щастя іншим, просто танцюючи.

alt

 

16.11.2011

В Інституті політології та права яскраво дебютував перший курс. В дебютному концерті приймали участь студенти 12П, 13П, 14Пол, 15Пол груп. 12 і 13 групи правознавців виступили спільним творчим колективом під назвою «Лівосторонній рух». 14 група політологів відкрила власну гумористичну, творчу радіостанцію «14FM». 15 група політологів взяла псевдонім «Смайл».

alt

«Лівосторонній рух» розважав глядачі пародіями, продемонструвавши своє бачення майбутніх екзаменів, а також власним варіантом кінофільму «Титанік». Крім того, були піднята гостра тема про «Темні провулки Києва». Завершено виступ пісня яку виконали студенти обох груп.

alt

На радіостанції «14FM» були новини про заселення в гуртожиток у баченні журналістів радіостанції, розважальна передача з пародією на улюблених викладачів, вивчення сучасних засобів навчання, виховання й розваг під час групового флешмобу, а також чудові пісні.

alt

«Смайл» викликав усмішки влаштувавши танцювальний флешмоб, шоу «Драгоманова має талант», груповою піснею і не забули про улюблених викладачів, зробивши на них веселі пародії.

alt

Журі віддали 1 місце 14 політологів, яка вразила їх своєю креативністю, згуртованістю та енергійністю. Хоча і інші групи виступили достойно, і теж відзначилися згуртованістю та талановитістю.

alt

На свято завітали студентки Академії МВД і подарували прекрасний танок.
В Дебюті приймали участь й інші студенти нашого інституту: Дубровка К., Матієм О.,Скрипка Ю, Тихомиров К., які надали святкові колоритності.

alt

Всі учасники свята показали високий талант і чудове почуття гумору.

1.12.2011

В актовій залі центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться концерт «дебют першокурсника» університетського масштабу! Інститут політології та права мають честь представляти 14 і 15 групи першого курсу спеціальності «Політологія». Запрошуємо всіх бажаючих підтримати наших дебютантів!

30.03.2011

В актовій залі Національного педагогічного Університету ім.. М.П. Драгоманова відбулася чергова відбірна клубу веселих та кмітливих за вихід до півфіналу. Серед переможців є також команда Інституту політології та права. Вітаємо з перемогою!!!

   

Хто на сайті?  

На сайті 172 гостя та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

img_0175.jpg
   

Авторизація