ВАЖЛИВЕ ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ РОЗВИТКУ СТУДЕНТСТВА

31.05.2023

2023 партнерство 1 200 x 145Під час засідання Вченої ради УДУ імені Михайла Драгоманова ректор університету, академік Віктор Андрущенко та голова Ради молодих юристів України Євген Которобай підписали договір про співпрацю, засвідчивши початок важливого партнерства. Ця подія відбулася за ініціативи Навчально-наукового інституту права та політології. Під керівництвом в.о. директора інституту Павла Горінова та голови Ради Євгена Которобая, були визначені перспективні напрямки подальшої співпраці та обговорені плани організації спільних заходів. Ректор УДУ імені Михайла Драгоманова, академік Віктор Андрущенко, висловив велику прихильність до цієї співпраці та підкреслив, що вона відкриває нові горизонти для студентів і випускників університету, допомагаючи їм у практичному застосуванні отриманих знань та підготовці до професійного життя.
2023 партнерство 2 200 x 126«Це надзвичайно важливий крок для нашого університету і наших студентів. Співпраця з Радою молодих юристів України дозволить нам наблизитися до практичного боку юридичної професії та забезпечити нашу молодь цінним досвідом і менторством. Вірю, що ця співпраця принесе великі плоди та зміцнить наші фахові зв'язки», — зазначив ректор Віктор Андрущенко. Це партнерство має на меті створення сприятливої платформи для обміну досвідом, знаннями та ідеями між університетом та молодими юристами України.