Профорієнтаційна зустріч: відкрий для себе світ права та політології

23.05.2023

2023 профорієнтаційна зустріч 1 200 x 98Навчально-науковим інститутом права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова організовано захоплюючу профорієнтаційну зустріч з учнями двох видатних київських шкіл – Спеціалізованої школи I-III ступенів № 98 з поглибленим вивченням англійської мови та Спеціалізованої школи I-III ступенів № 138. Захід було організовано дирекцією Інституту та викладачами кафедр, зокрема: Наталією Деркачовою, заступником директора по роботі зі студентами, старшим викладачем кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін; Оленою Макаровою, заступником директора з навчально-методичної роботи, доцентом кафедри теорії та історії держави і права та Валентиною Кончаковською, доцентом кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін. Учням були розкриті всі переваги та можливості, що надає вступ і навчання в нашому престижному Інституті. Досвідчені викладачі детально розповіли про актуальні програми навчання, унікальність практичних занять, інтерактивні методики та наукові досягнення, що формують справжніх професіоналів у сфері права та політології. 2023 профорієнтаційна зустріч 2 200 x 86Особлива увага була приділена темі, що стоїть на порозі сьогодення — «Цифрова залежність». Учні мали змогу поглибитися у проблематику цифрового світу, розібратися у правових аспектах цифрової безпеки та зрозуміти важливість освіченості в цьому напрямку. Учасників зустрічі ознайомили з Всеукраїнським конкурсом есе та малюнків під назвою "Я маю ПРАВО на життя", що організовує Інститут. Цей конкурс дає змогу молодим талантам виразити свої думки та ідеї на тему прав людини через слово та мистецтво. Його учасники отримають шанс продемонструвати свої творчі здібності та вражати глибиною своїх думок. Запрошуємо всіх учасників зустрічі та бажаючих на День відкритих дверей Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Цей день, що відбудеться 26 травня 2023 року (о 13.00 год у Залі засідань Вченої ради університету за адресою: Київ, вул. Пирогова, 9) стане чудовою нагодою для вас зануритися в атмосферу нашого інституту, познайомитися з викладачами та студентами, а також зі змістом освітніх програм. Не пропустіть цю унікальну можливість відкрити нові горизонти знань та розвиватися в галузі права та політології. З нетерпінням чекаємо на вашу участь та бажаємо успіхів у вашому навчанні та майбутній кар'єрі!